2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding Brood & Banket; grondstoffen, ingrediënten en producten
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt SFT een professionele en betrouwbare leverancier te contracteren die brood- en banket grondstoffen, ingrediënten en producten kan leveren ten behoeve van de praktijklessen van de HBR-opleiding. De omvang van de opdracht is geschat op €450.000,- inclusief btw, over de maximale contractperiode van zes (6) jaar. De geschatte omvang is gebaseerd op de schooljaren 2021-2022, 2022-2023 en 2023-2024 en de verwachtingen voor de opleidingen in de komende jaren. Inschrijvers kunnen aan dit bedrag geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 2025-BB303872
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt SFT een professionele en betrouwbare leverancier te contracteren die brood- en banket grondstoffen, ingrediënten en producten kan leveren ten behoeve van de praktijklessen van de HBR-opleiding. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren. Hiermee wordt afgeweken van de maximale duur van een raamovereenkomst conform AW2012. Motivatie is omschreven in het Beschrijvend Document.