See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I INNYCH ART. JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SPSZOZ "ZDROJE".
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy ramowej na dostawę drobnego sprzętu medycznego i innych art. jednorazowego użytku dla SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 47 części zwanych pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. Zamawiający przewiduje w danym Pakiecie (zadaniu) zawarcie umowy ramowej: 1) zawarcie umowy ramowej ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia z jednym wykonawcą 2) udzielenie zamówienia – zgodnie z art. 313 ust 1 ustawy Pzp na warunkach zamówienia określonych w umowie ramowej, bez przeprowadzania postępowania o udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: 2/JD/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Akcesoria do aparatu „Prismaflex” i do AK-200, posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 1 - Akcesoria do aparatu „Prismaflex” i do AK-200, posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 1 - Akcesoria do aparatu „Prismaflex” i do AK-200, posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Akcesoria do diagnostyki medycznej, papier do USG i EKG, żele do USG i EKG
Beschreibung: Pakiet Nr 2 - Akcesoria do diagnostyki medycznej, papier do USG i EKG, żele do USG i EKG
Interne Kennung: Pakiet Nr 2 - Akcesoria do diagnostyki medycznej, papier do USG i EKG, żele do USG i EKG
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Akcesoria do przechowywania szczepów
Beschreibung: Pakiet Nr 3 - Akcesoria do przechowywania szczepów
Interne Kennung: Pakiet Nr 3 - Akcesoria do przechowywania szczepów
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Akcesoria do respiratora Fabian posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 4 - Akcesoria do respiratora Fabian posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 4 - Akcesoria do respiratora Fabian posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Akcesoria do respiratora Hamilton G-5 posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 5 - Akcesoria do respiratora Hamilton G-5 posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 5 - Akcesoria do respiratora Hamilton G-5 posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6 - Akcesoria laboratoryjne jednorazowego użytku
Beschreibung: Pakiet Nr 6 - Akcesoria laboratoryjne jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet Nr 6 - Akcesoria laboratoryjne jednorazowego użytku
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7 - Akcesoria neonatologiczne dla noworodków
Beschreibung: Pakiet Nr 7 - Akcesoria neonatologiczne dla noworodków
Interne Kennung: Pakiet Nr 7 - Akcesoria neonatologiczne dla noworodków
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8 - Cewniki do drenażu klatki piersiowej z trokarem
Beschreibung: Pakiet Nr 8 - Cewniki do drenażu klatki piersiowej z trokarem
Interne Kennung: Pakiet Nr 8 - Cewniki do drenażu klatki piersiowej z trokarem
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9 - Cewniki do wkłuć centralnych dla dzieci i dorosłych
Beschreibung: Pakiet Nr 9 - Cewniki do wkłuć centralnych dla dzieci i dorosłych
Interne Kennung: Pakiet Nr 9 - Cewniki do wkłuć centralnych dla dzieci i dorosłych
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10 - Cewniki moczowodowe, prowadnice urologiczne
Beschreibung: Pakiet Nr 10 - Cewniki moczowodowe, prowadnice urologiczne
Interne Kennung: Pakiet Nr 10 - Cewniki moczowodowe, prowadnice urologiczne
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11 - Dreny do pomp objętościowych Infusomat, posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 11 - Dreny do pomp objętościowych Infusomat, posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 11 - Dreny do pomp objętościowych Infusomat, posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12 - Elektrody noworodkowe do badań EKG
Beschreibung: Pakiet Nr 12 - Elektrody noworodkowe do badań EKG
Interne Kennung: Pakiet Nr 12 - Elektrody noworodkowe do badań EKG
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13 - Elektrody TENS
Beschreibung: Pakiet Nr 13 - Elektrody TENS
Interne Kennung: Pakiet Nr 13 - Elektrody TENS
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14 - Filtr jednorazowy do kontenerów typu Aesculap posiadanych przez Zamawiającego oraz olej do narzędzi chirurgicznych
Beschreibung: Pakiet Nr 14 - Filtr jednorazowy do kontenerów typu Aesculap posiadanych przez Zamawiającego oraz olej do narzędzi chirurgicznych
Interne Kennung: Pakiet Nr 14 - Filtr jednorazowy do kontenerów typu Aesculap posiadanych przez Zamawiającego oraz olej do narzędzi chirurgicznych
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15 - Filtry jednorazowe do respiratora Puritan Bennett 840 i 980 posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 15 - Filtry jednorazowe do respiratora Puritan Bennett 840 i 980 posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 15 - Filtry jednorazowe do respiratora Puritan Bennett 840 i 980 posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16 - Igły do nakłuwania portu naczyniowego i bezpieczne kaniule do naczyń obwodowych
Beschreibung: Pakiet Nr 16 - Igły do nakłuwania portu naczyniowego i bezpieczne kaniule do naczyń obwodowych
Interne Kennung: Pakiet Nr 16 - Igły do nakłuwania portu naczyniowego i bezpieczne kaniule do naczyń obwodowych
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17 - Igły do punkcji nerki i mostka
Beschreibung: Pakiet Nr 17 - Igły do punkcji nerki i mostka
Interne Kennung: Pakiet Nr 17 - Igły do punkcji nerki i mostka
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18 - Igły do stymulatora nerwów Stimuplex Ultra 360 HNS 12, posiadanego przez Zamawiającego, zestawy do cystostomii
Beschreibung: Pakiet Nr 18 - Igły do stymulatora nerwów Stimuplex Ultra 360 HNS 12, posiadanego przez Zamawiającego, zestawy do cystostomii
Interne Kennung: Pakiet Nr 18 - Igły do stymulatora nerwów Stimuplex Ultra 360 HNS 12, posiadanego przez Zamawiającego, zestawy do cystostomii
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 - Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Beschreibung: Pakiet Nr 19 - Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Interne Kennung: Pakiet Nr 19 - Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20 - Igły i zestawy do znieczuleń przewodowych
Beschreibung: Pakiet Nr 20 - Igły i zestawy do znieczuleń przewodowych
Interne Kennung: Pakiet Nr 20 - Igły i zestawy do znieczuleń przewodowych
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21 - Kapilary do Epoc NX S i akcesoria do analizatora parametrów krytycznych typ: ECOP
Beschreibung: Pakiet Nr 21 - Kapilary do Epoc NX S i akcesoria do analizatora parametrów krytycznych typ: ECOP
Interne Kennung: Pakiet Nr 21 - Kapilary do Epoc NX S i akcesoria do analizatora parametrów krytycznych typ: ECOP
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22 - Linie do bezpośredniego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi
Beschreibung: Pakiet Nr 22 - Linie do bezpośredniego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi
Interne Kennung: Pakiet Nr 22 - Linie do bezpośredniego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23 - Materiały zużywalne do aparatów Fresenius 4008S i Mulifiltrate, posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 23 - Materiały zużywalne do aparatów Fresenius 4008S i Mulifiltrate, posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 23 - Materiały zużywalne do aparatów Fresenius 4008S i Mulifiltrate, posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 - Narzędzia endoskopowe i inne akcesoria do endoskopu
Beschreibung: Pakiet Nr 24 - Narzędzia endoskopowe i inne akcesoria do endoskopu
Interne Kennung: Pakiet Nr 24 - Narzędzia endoskopowe i inne akcesoria do endoskopu
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25 - Neonatologiczne opatrunki do wkłuć centralnych
Beschreibung: Pakiet Nr 25 - Neonatologiczne opatrunki do wkłuć centralnych
Interne Kennung: Pakiet Nr 25 - Neonatologiczne opatrunki do wkłuć centralnych
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26 - Niskoprofilowa sonda gastromijna Nutriport
Beschreibung: Pakiet Nr 26 - Niskoprofilowa sonda gastromijna Nutriport
Interne Kennung: Pakiet Nr 26 - Niskoprofilowa sonda gastromijna Nutriport
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27 - Ostrza chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet Nr 27 - Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet Nr 27 - Ostrza chirurgiczne
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28 - Probówki i pipety sterylne
Beschreibung: Pakiet Nr 28 - Probówki i pipety sterylne
Interne Kennung: Pakiet Nr 28 - Probówki i pipety sterylne
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29 - Prowadnice urologiczne
Beschreibung: Pakiet Nr 29 - Prowadnice urologiczne
Interne Kennung: Pakiet Nr 29 - Prowadnice urologiczne
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30 - Próżnociągi położnicze
Beschreibung: Pakiet Nr 30 - Próżnociągi położnicze
Interne Kennung: Pakiet Nr 30 - Próżnociągi położnicze
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31 - Przewód do cystoskopii i rektoskopii- podwójny
Beschreibung: Pakiet Nr 31 - Przewód do cystoskopii i rektoskopii- podwójny
Interne Kennung: Pakiet Nr 31 - Przewód do cystoskopii i rektoskopii- podwójny
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32 - Rozgałęziacz infuzyjny
Beschreibung: Pakiet Nr 32 - Rozgałęziacz infuzyjny
Interne Kennung: Pakiet Nr 32 - Rozgałęziacz infuzyjny
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33 - Rurki intubacyjne zbrojone, tracheostomijne z odsysaniem znad mankietu i opaski do rurek
Beschreibung: Pakiet Nr 33 - Rurki intubacyjne zbrojone, tracheostomijne z odsysaniem znad mankietu i opaski do rurek
Interne Kennung: Pakiet Nr 33 - Rurki intubacyjne zbrojone, tracheostomijne z odsysaniem znad mankietu i opaski do rurek
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34 - Probówki Lukensa
Beschreibung: Pakiet Nr 34 - Probówki Lukensa
Interne Kennung: Pakiet Nr 34 - Probówki Lukensa
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35 - Stazy jednorazowe, szpatułki laryngologiczne, opaski do identyfikacji i zaciskacze do pępowiny
Beschreibung: Pakiet Nr 35 - Stazy jednorazowe, szpatułki laryngologiczne, opaski do identyfikacji i zaciskacze do pępowiny
Interne Kennung: Pakiet Nr 35 - Stazy jednorazowe, szpatułki laryngologiczne, opaski do identyfikacji i zaciskacze do pępowiny
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36 - Szczoteczki do zębów z odsysaniem
Beschreibung: Pakiet Nr 36 - Szczoteczki do zębów z odsysaniem
Interne Kennung: Pakiet Nr 36 - Szczoteczki do zębów z odsysaniem
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37- Testy ureazowe do wykrywania Helicobacter Pyroli
Beschreibung: Pakiet Nr 37- Testy ureazowe do wykrywania Helicobacter Pyroli
Interne Kennung: Pakiet Nr 37- Testy ureazowe do wykrywania Helicobacter Pyroli
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 38 - Tępa igła do aplikacji żelu do badań EEG
Beschreibung: Pakiet Nr 38 - Tępa igła do aplikacji żelu do badań EEG
Interne Kennung: Pakiet Nr 38 - Tępa igła do aplikacji żelu do badań EEG
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 39 - Udogodnienia przeciwodleżynowe
Beschreibung: Pakiet Nr 39 - Udogodnienia przeciwodleżynowe
Interne Kennung: Pakiet Nr 39 - Udogodnienia przeciwodleżynowe
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 40 - Układ oddechowy do aparatu do znieczulenia ogólnego, jednorazowego użytku
Beschreibung: Pakiet Nr 40 - Układ oddechowy do aparatu do znieczulenia ogólnego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet Nr 40 - Układ oddechowy do aparatu do znieczulenia ogólnego, jednorazowego użytku
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 41 - Układ oddechowy i akcesoria do respiratora Babylog 8000 i VN 500 posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 41 - Układ oddechowy i akcesoria do respiratora Babylog 8000 i VN 500 posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 41 - Układ oddechowy i akcesoria do respiratora Babylog 8000 i VN 500 posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 42 - Wkłady workowe do systemu ssącego, proszek żelujący wydzielinę
Beschreibung: Pakiet Nr 42 - Wkłady workowe do systemu ssącego, proszek żelujący wydzielinę
Interne Kennung: Pakiet Nr 42 - Wkłady workowe do systemu ssącego, proszek żelujący wydzielinę
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet Nr 43 - Worki stomijne, pierścienie uszczelniające, preparaty o działaniu profilaktyczno – leczniczym do ochrony skóry, płytki stomijne
Beschreibung: Pakiet Nr 43 - Worki stomijne, pierścienie uszczelniające, preparaty o działaniu profilaktyczno – leczniczym do ochrony skóry, płytki stomijne
Interne Kennung: Pakiet Nr 43 - Worki stomijne, pierścienie uszczelniające, preparaty o działaniu profilaktyczno – leczniczym do ochrony skóry, płytki stomijne
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet Nr 44 - Worki laparoskopowe
Beschreibung: Pakiet Nr 44 - Worki laparoskopowe
Interne Kennung: Pakiet Nr 44 - Worki laparoskopowe
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet Nr 45 -Zestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej i otrzewnej i worka osierdziowego
Beschreibung: Pakiet Nr 45 -Zestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej i otrzewnej i worka osierdziowego
Interne Kennung: Pakiet Nr 45 -Zestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej i otrzewnej i worka osierdziowego
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet Nr 46 - Zastawki do chirurgicznego leczenia wodogłowia
Beschreibung: Pakiet Nr 46 - Zastawki do chirurgicznego leczenia wodogłowia
Interne Kennung: Pakiet Nr 46 - Zastawki do chirurgicznego leczenia wodogłowia
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet Nr 47 - Sprężyny czaszkowe do małoinwazyjnego leczenia kraniostenozy strzałkowej
Beschreibung: Pakiet Nr 47 - Sprężyny czaszkowe do małoinwazyjnego leczenia kraniostenozy strzałkowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 47 - Sprężyny czaszkowe do małoinwazyjnego leczenia kraniostenozy strzałkowej