2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Zasada horyzontalna DNSH w projektach unijnych”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Zasada horyzontalna DNSH w projektach unijnych”. Zadanie będzie realizowane w ramach projektu nr FEPD.05.02-IZ.00-0001/24, pt. „Współpraca na rzecz zrównoważonego rozwoju BOF” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, umowa nr FEPD.05.02-IZ.00-0001/24-00 zawartej dnia 31.10.2024 r. 2. Do głównych zadań Wykonawcy, będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie jednego jednodniowego szkolenia podnoszącego kompetencje w zakresie wytycznych i stosowania zasady DNSH w projektach unijnych z zapewnieniem ciągłej przerwy kawowej i lunchu. 3. Miejsce realizacji: sala szkoleniowa w siedzibie Zamawiającego (Białystok) lub siedzibie jednej z gmin Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego. Sala zostanie udostępniona nieodpłatnie. 4. Liczba uczestników: Uczestnikami szkolenia będzie minimum 12 a maksymalnie 20 osób. Rekrutację uczestników przeprowadzi Zamawiający, a listę uczestników (tj. imię i nazwisko oraz nazwę urzędu/ instytucji) przekaże Wykonawcy na 3 dni robocze przed dniem szkolenia. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdz. III SWZ
Interne Kennung: Kompleksowa organizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Zasada horyzontalna DNSH w projektach unijnych”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Zasada horyzontalna DNSH w projektach unijnych”. Zadanie będzie realizowane w ramach projektu nr FEPD.05.02-IZ.00-0001/24, pt. „Współpraca na rzecz zrównoważonego rozwoju BOF” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, umowa nr FEPD.05.02-IZ.00-0001/24-00 zawartej dnia 31.10.2024 r. 2. Do głównych zadań Wykonawcy, będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie jednego jednodniowego szkolenia podnoszącego kompetencje w zakresie wytycznych i stosowania zasady DNSH w projektach unijnych z zapewnieniem ciągłej przerwy kawowej i lunchu. 3. Miejsce realizacji: sala szkoleniowa w siedzibie Zamawiającego (Białystok) lub siedzibie jednej z gmin Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego. Sala zostanie udostępniona nieodpłatnie. 4. Liczba uczestników: Uczestnikami szkolenia będzie minimum 12 a maksymalnie 20 osób. Rekrutację uczestników przeprowadzi Zamawiający, a listę uczestników (tj. imię i nazwisko oraz nazwę urzędu/ instytucji) przekaże Wykonawcy na 3 dni robocze przed dniem szkolenia. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdz. III SWZ