2. Verfahren
Verfahren
Titel: vrijwillige transparantie inzake Case Management Systeem voor veiligheidsprofessionals
Beschreibung: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf. Gemeente Helmond is voornemens de opdracht voor een Case Management Systeem op basis van de Aanbestedingswet, artikel 2.16, lid a uit te voeren. De totale geraamde waarde vertegenwoordigd een bedrag van ca. € 240.000,00 excl. BTW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf. Gemeente Helmond is voornemens de opdracht voor een Case Management Systeem op basis van de Aanbestedingswet, artikel 2.16, lid a uit te voeren. De totale geraamde waarde vertegenwoordigd een bedrag van ca. € 240.000 excl. BTW
Interne Kennung: 1