2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personele bezetting Parkeer- en verkeersmanagementcentrale
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer die zorgt voor de personele bezetting van de Parkeer- en Verkeersmanagement Centrale. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 24.Z.014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever mag de Overeenkomst maximaal vier (4) keer verlengen voor één (1) jaar, onder dezelfde voorwaarden en condities.