See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. a. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na terenie Polski na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. b. Przez wyroby medyczne, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć wyroby medyczne w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych z 20 maja 2010 r. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski na zasadach określonych w ustawie o wyrobach medycznych. c. Przez dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego w rozumieniu ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Zaoferowane dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być dopuszczone do obrotu na terenie Polski na zasadach określonych w ustawie o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 740794-2025
Interne Kennung: SPZOZ.IINZZP.260/38/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1: Leki 1
Beschreibung: Część zawiera 29 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: Leki 2
Beschreibung: Część zawiera 53 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: Leki 3
Beschreibung: Część zawiera 22 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: Leki 4
Beschreibung: Część zawiera 92 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5: Leki 5
Beschreibung: Część zawiera 18 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6: Leki 6
Beschreibung: Część zawiera 35 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7: Leki 7
Beschreibung: Część zawiera 12 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8: Leki 8
Beschreibung: Część zawiera 3 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9: Leki 9
Beschreibung: Część zawiera 9 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10: Leki 10
Beschreibung: Część zawiera 17 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11: Leki 11
Beschreibung: Część zawiera 4 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12: Leki 12
Beschreibung: Część zawiera 2 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13: Leki 13
Beschreibung: Część zawiera 1 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 14: Leki 14
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 15: Leki różne 1
Beschreibung: Część zawiera 119 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 16: Leki różne 2
Beschreibung: Część zawiera 174 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 17: Immunoglobuliny 1
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 18: Immunoglobuliny 2
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 19: Albuminy
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 20: BCG
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 21: Program lekowy 1
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 22: Program lekowy 2
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 23: Program lekowy 3
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 24: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Część zawiera 49 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 25: Propofol
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 26: Żywienie 1
Beschreibung: Część zawiera 21 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 27: Żywienie 2
Beschreibung: Część zawiera 6 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 28: Żywienie 3
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 29: Kontrasty
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 30: Wyroby medyczne 1
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 31: Wyroby medyczne 2
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 32: Pojemnik z formaliną