167585-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser – Budowa budynków komunalnych przy ul. Nadrzecznej w Kamiennej Górze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa budynków komunalnych przy ul. Nadrzecznej w Kamiennej Górze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych A, B, C, D, E, F o pięciu kondygnacjach nadziemnych z garażem wielostanowiskowym w przyziemiu budynku E, F oraz świetlicą osiedlową w parterze budynku A wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Nadrzecznej w Kamiennej Górze, na działkach według ewidencji gruntów nr 250, 252, 253, 254 i 255 obręb 0003 miasta Kamienna Góra.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmianami), dalej „Ustawa”. 2. Zamawiający przewiduje na podstawie art. 139 ust. 1 Ustawy odwróconą kolejność oceny ofert (procedura odwrócona). 2.1. W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.2. W związku z zastosowaniem tej procedury Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w Rozdziale XI pkt 2 SWZ. Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2.3. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w Rozdziale XI pkt 2 SWZ potwierdzających brak podstaw do wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.4. Zamawiający kontynuuje procedurę odwróconą do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie korzysta z prawa opcji