See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynkach podlegających Dyrektorowi Sądu Okręgowego w Kaliszu
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach Sądu Okręgowego w Kaliszu przy al. Wolności 11 i 13, ul. Wał Staromiejski 8a, Sądu Rejonowego w Jarocinie przy al. Niepodległości 15 i ul. Wrocławskiej 6, Sądu Rejonowego w Krotoszynie przy ul. H. Sienkiewicza 11 i ul. Benickiej 3, Sądu Rejonowego w Pleszewie przy ul. Malińskiej 21 i ul. Malińskiej 21b, Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 9a i ul. 21 Stycznia 4 oraz Sądu Rejonowego w Kępnie przy al. Marcinkowskiego 10.
Interne Kennung: G.261.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust. 4 Zamawiający skraca termin składania ofert o 5 dni, z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste, 98341140 Hausmeisterdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZ. 1. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynkach Sądu Okręgowego w Kaliszu przy al. Wolności 13, ul. Wał Staromiejski 8a i al. Wolności 11
Beschreibung: Cz.1. Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach Sądu Okręgowego w Kaliszu przy al. Wolności 13, ul. Wał Staromiejski 8a i al. Wolności 11
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: CZ. 2. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynkach użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Jarocinie przy al. Niepodległości 15 i ul. Wrocławskiej 6
Beschreibung: Cz.2. Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Jarocinie przy al. Niepodległości 15 i ul. Wrocławskiej 6
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: CZ. 3. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku użytkowanym przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie przy ul. Sienkiewicza 11 oraz w Ośrodku Kuratorskim przy ul. Benickiej 3 w Krotoszynie
Beschreibung: Cz.3. Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynku użytkowanym przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie przy ul. Sienkiewicza 11 oraz w Ośrodku Kuratorskim przy ul. Benickiej 3 w Krotoszynie
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: CZ. 4. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynkach użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Pleszewie przy ul. Malińskiej 21 i ul. Malińskiej 21b
Beschreibung: Cz.4. Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Pleszewie przy ul. Malińskiej 21 i ul. Malińskiej 21b
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: CZ. 5. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynkach użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 9a i ul. 21 Stycznia 4
Beschreibung: Cz.5. Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 9a i ul. 21 Stycznia 4
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: CZ. 6. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku użytkowanym przez Sąd Rejonowy w Kępnie przy al. Marcinkowskiego 10
Beschreibung: Cz.6. Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w budynku użytkowanym przez Sąd Rejonowy w Kępnie przy al. Marcinkowskiego 10
Interne Kennung: Część VI