2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement Nieuwbouw Eckartcollege, Eindhoven
Beschreibung: Opdrachtgever wil optimale ondersteuning op het gebied van projectmanagement ten behoeve van de nieuwbouw van het Eckartcollege. Er wordt gewerkt vanuit een projectteam waarbij de ontwerpende partijen naast elkaar staan. De projectmanager draagt zorg voor het managen van de processen. De school en de projectmanager huisvesting van OMO nemen tevens zitting in het projectteam. Hierdoor is het projectmanagement goed in staat om de processen te sturen en te bewaken. Boven dit projectteam wordt een stuurgroep geformeerd waarbij ook het schoolbestuur, de school en de gemeente vertegenwoordigd zijn. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt circa € 330.000, - exclusief btw. Dit betreft een indicatieve raming, aan deze opgave kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 75845
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -