2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na linii Pleszew - Kalisz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na trasie Pleszew - Kalisz. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w dni robocze, soboty oraz niedziele bez uwzględnienia w dni świąteczne. Planowana częstotliwość kursowania: - poniedziałek: piątek planowana ilość kursów 6-12 w godzinach 5:00 - 21:00, - sobota: planowana ilość kursów 1-7 w godzinach 7:00 - 20:00, - niedziela: planowana ilość kursów 1-7 w godzinach 7:00 - 16:00, Minimalna ilość wozokilometrów na jednej linii: 31
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001