2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk en dtp-vormgeving
Beschreibung: Perceel 1: Drukwerk Perceel 2: dtp-vormgeving Perceel 1: €1.800.000,- Perceel 2: €950.000,-
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukwerk
Beschreibung: Gasunie zoekt een professionele leverancier voor drukwerk. De te contracteren leverancier dient in staat te zijn om kwalitatief hoogwaardige producten af te leveren voor zowel standaard drukwerk als promotionele communicatie uitingen. Hierbij dient de leverancier te kunnen voldoen aan de uiteenlopende behoefte van Gasunie en dient hij bovendien proactief te adviseren om het gewenste resultaat te bereiken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: dtp-vormgeving
Beschreibung: De opdracht voor perceel 2 bestaat uit het leveren van dtp-vormgevingsdiensten. Dit kan bestaan uit het bewerken en opmaken van producten voor drukwerk, maar ook uit het opleveren van producten voor fysieke of online communicatie-uitingen. Alle vormgevingsdiensten zullen plaatsvinden binnen richtlijnen van Gasunie zoals de huisstijl of een bestaand concept.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 22314000 Dessins
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 22314000 Ontwerpen