167827-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój polegające na powtórzeniu usług podobnych będących przedmiotem umowy nr RZLT/1/2025 z dn.17 stycznia 2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój polegające na powtórzeniu usług podobnych będących przedmiotem umowy nr RZLT/1/2025 z dn.17 stycznia 2025r.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodne z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.09.1991 r. o lasach (tekst jednolity.: z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”).) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu ochrony lasy do wykonania na terenie administracyjnym Nadleśnictwie Lądek Zdrój. Konieczność uruchomienia trybu z wolnej ręki zgodnie z przepisami ustawy Pzp na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w związku z wpłynięciem odwołania do KIO sygnatura 183/26 dnia 12.01.26r na postępowanie pn. Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2026 dotyczy Pakietu 1 oraz Pakietu nr 2.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0005
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój polegające na powtórzeniu usług podobnych będących przedmiotem umowy nr RZLT/1/2025 z dn.17 stycznia 2025r
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z gospodarki łowieckiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lądek Zdrój w roku 2026.Szczegółowy zakres prac określono w załącznika 2 i 3 do SWZ.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, nie przekroczy wartości 80 % wartości niniejszego zamówienia.Zamówienia, będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia pub.w trybie z wolnej ręki.Opis zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP został zwarty w załącznikach 1a i 16 zaproszenia do negocjacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd