See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuuropdracht: Renovatie en uitbreiden buurthuis 'Ter Cose'
Beschreibung: Gemeente Nieuwerkerken (Aanbestedende Overheid) wenst over te gaan tot renovatie en uitbreiding van het buurthuis in Kozen. Het gebouw werd in de jaren ’80 gerenoveerd en een volgende renovatie dringt zich op. De Aanbestedende Overheid wenst daarbij aandacht te besteden aan het verduurzamen van het gebouw met aandacht voor het karakter dat het gebouw heeft binnen het dorpsgezicht. De functies binnen het gebouw kenden de laatste tijd een wijziging. Zo verdween de bibliotheek en wenst de Aanbestedende Overheid het gebouw te voorzien van een gedeelte specifiek bedoeld voor kinderopvang. Een herdenking van het programma en beoogde (gedeelde) ruimtes staat voorop bij de renovatie. Om dit project te realiseren wenst de Aanbestedende Overheid een ontwerpteam aan te duiden. Alle benodigde prestaties inzake architectuur, stabiliteit, technieken, EPB en veiligheidscoördinatie zijn inbegrepen in de Opdracht. De ontwerper zal optreden als leidend ambtenaar i.k.v. (de overheidsopdracht voor) de uitvoering van de betreffende werken. Hij zal instaan voor het uitwerken van het bestek voor de uit te voeren overheidsopdracht voor werken en de Aanbestedende Overheid in de meest ruime zin bijstaan en begeleiden bij het voeren van de plaatsingsprocedure voor deze overheidsopdracht.
Interne Kennung: PPP04U-926/6013/2025-OO-007
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-OO-007_1