2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken en Personeelattenties
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) leverancier die, onder de af te sluiten Raamovereenkomst, organisatorisch en logistiek in staat is om een kwalitatief goede en creatieve wijze invulling te geven aan het leveren van eindejaarsgeschenken en eventuele andere personeelsattenties die Opdrachtgever wenst te verstrekken aan haar werknemers. Ook relatiegeschenken zijn onderdeel van de opdracht. Op basis van de huidige spend en de invloed van de toekomstige ontwikkelingen zijn de uitgaven die gepaard gaan met Eindejaarsgeschenken & Personeelsattenties naar schatting € 85.000,- per jaar excl. BTW. Maximale waarde van de opdracht inclusief verlengingsopties is gesteld op € 400.000,- excl. BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden tweemaal te verlengen voor een duur van elk één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum van de Raamovereenkomst 1 juli 2026.
167874-2026 - Mededinging
Nederland – Geschenken en beloningen – Eindejaarsgeschenken en Personeelattenties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: