2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Mielenko"
Interne Kennung: 2/OSP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Mielenko”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Mielenko. Samochód ma być fabrycznie nowy i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Dostawa pojazdu do siedziby Zamawiającego tj. Ochotnicza Straż Pożarna w Mielenku, ul. Strażacka 8, 76 – 032 Mielno leży po stronie Wykonawcy. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony do Zamawiającego z pełnym bakiem paliwa, pełnym zbiornikiem ad blue oraz pełnym zbiornikiem środka pianotwórczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ pn. "Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Mielenko". Zamówienie nr 2/OSP/2025 Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytet 2: Fundusze Europejskie na rzecz Zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.15: Wzmocnienie służb ratownictwa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit