2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokální biocentrum Žižlatka v k.ú. Dolní Bojanovice
Beschreibung: Návrh LBC Žižlatka spočívá v umělém založení porostu listnatých opadavých stromů a keřů stanovištně odpovídající druhové skladby, včetně osetí zájmové plochy travním semenem. Část řešené plochy je navržena k oplocení lesnickým pletivem ve vzdálenosti 0,5 m od vnější hranice dotčených pozemků a průměrně 10 m od hran břehového porostu, které byly geodeticky zaměřeny. V ojedinělých případech, a to především v obloucích zaměřených hran břehové vegetace, je vzdálenost mezi lesnickou oplocenkou a břehovým porostem menší, avšak ne více než o 1 m.. Součástí projektu je také následná péče o vysazené rostliny. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci této veřejné zakázky.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77315000 Saatarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: uvedeno v obchodních podmínkách zakázky