2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkkledij - KLD / 2024
Beschreibung: Opstellen van een 'vijver' van gekwalificeerde (erkende) leveranciers voor Werkkledij (onder andere regenkledij, signalisatiekledij, imagokledij, werkkledij vlamboog, werkkledij laskledij, werkkledij meteropnemers) die achteraf, voor de betrokken productgroepen: 1) uitgenodigd zullen worden om een offerte in te dienen met het oog op het afsluiten van eventuele raamovereenkomsten; 2) betrokken zullen worden in eventuele processen die als doel hebben dat klant en leverancier elkaar informeren over de evoluties voor de betrokken productgroepen. Om in aanmerking te kunnen komen voor deelname aan de eerstvolgende door de aanbestedende overheid georganiseerde raamovereenkomsten met vermoedelijke nominale looptijden van 4 jaar, dient uw volledig en ontvankelijk kwalificatiedossier uiterlijk op 16 juni 2025 via het e-tendering-platform te zijn ingediend. Eventuele vragen met betrekking tot deze kwalificatie moeten idealiter tegen 5 mei 2025 schriftelijk gesteld worden. De raming per jaar voor de diverse aangebonden aankoopdossiers bedraagt 1,5 miljoen euro per jaar.
Interne Kennung: Fluvius - KLD / 2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18210000 Mäntel, 18110000 Berufskleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18113000 Arbeitsbekleidung, 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 18221300 Regenmäntel, 18222000 Firmenkleidung, 18200000 Oberbekleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fluvius - KLD / 2025 - 1
Interne Kennung: 1