167929-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – nástroj pro zabezpečení zdravotnických zařízení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – nástroj pro zabezpečení zdravotnických zařízení
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka, instalace, integrace a implementace nástroje pro identifikaci a hodnocení zdravotnických prostředků a dalších aktiv nemocnic, který je tvořen konkrétním produktem, který jako funkční celek obsahuje hardware („Hardware“ či „HW“) i software („Software“ či „SW“), jejichž specifikace je uvedena v příloze č. 4 ZD („Zařízení“), udělení licencí k používání Zařízení, a poskytování dalších s tím spojených a v příloze č. 1 ZD vymezených služeb, včetně služeb podpory a služeb rozvoje. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungKybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – nástroj pro zabezpečení zdravotnických zařízení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (návrh smlouvy).