See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst schoonmaak en ruitenwasserij gebouwen Brandweerzone Oost-Limburg
Beschreibung: Schoonmaak en ruitenwasserij gebouwen Brandweerzone Oost-Limburg
Interne Kennung: R1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: R1/2025 - schoonmaak administratieve gebouwen Brandweerzone Oost-Limburg
Beschreibung: Schoonmaak gebouwen Brandweerzone Oost-Limburg
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: R1/2025 - Ruitenwas gebouwen Brandweerzone Oost-Limburg
Beschreibung: Ruitenwas gebouwen Brandweerzone Oost-Limburg
Interne Kennung: 2