167948-2025 - Wettbewerb
Polen – Archivregale – Zakup i montaż regałów do hali magazynowej w Borkowie (Borkowo 22A, 88-110 Inowrocław)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i montaż regałów do hali magazynowej w Borkowie (Borkowo 22A, 88-110 Inowrocław)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup i montaż regałów do hali magazynowej w Borkowie (Borkowo 22A, 88-110 Inowrocław). Obiekt składa się z dwóch hal magazynowych: 1. Hala nr 1 o powierzchni 420,00 m2 i wysokości całkowitej 7,00 m (wysokość do spodu kratownicy 5,00 m), 2. Hala nr 2 o powierzchni 291,60 m2 i wysokości całkowitej 7,00 m (wysokość do spodu kratownicy 5,00 m). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w cz. III SWZ. Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca osobiście wykonał kluczowe części zamówienia.
Interne Kennung040000/271/1/2025/ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensW postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez Platformę zakupową, umożliwiającą obsługę procesu udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Platforma zakupowa jest dostępna pod adresem: https://portal.smartpzp.pl/zus Za pośrednictwem posiadanego na Platformie zakupowej konta Użytkownika Zewnętrznego tj. użytkownika Wykonawcy, odbywa się komunikacja Wykonawcy z Zamawiającym w postępowaniu, w szczególności: przekazywanie dokumentów, oświadczeń, informacji, pytań, wniosków w ramach postępowania. Zadawanie pytań przez Wykonawców odbywa się w zakładce „Pytania do postępowania”. Po otwarciu ofert, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są elektronicznie za pośrednictwem Platformy zakupowej, w zakładce „Korespondencja”, która dla Wykonawcy jest widoczna w Zakładce „Oferty”, po zaznaczeniu numeru złożonej oferty. W sytuacji awarii Platformy zakupowej lub niedostępności Platformy zakupowej, uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego poprzez Platformę zakupową, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres zampubl_bydgoszcz@zus.pl (nie dotyczy składania ofert). Oferty składa się wyłącznie poprzez Platformę zakupową. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. Zamawiający udzieli wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert, pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do Zamawiającego nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert. Jeżeli wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynie po upływie terminu, o którym mowa powyżej, Zamawiający może udzielić wyjaśnień albo pozostawić wniosek bez rozpoznania. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosku o wyjaśnienie treści SWZ. Treść pytań (bez ujawniania źródła zapytania) wraz z wyjaśnieniami, Zamawiający opublikuje do wiadomości publicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia. Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (JEDZ). Zamawiający przewiduje żądanie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (JEDZ) wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje opcji. Zamawiający nie wymaga wniesienia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełnienia wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia. Zamawiający udostępni Wykonawcom kod do odszyfrowania opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącego cz. III SWZ, o którym mowa w SWZ na wniosek Wykonawcy pod warunkiem złożenia przez Wykonawcę oświadczenia o zachowaniu poufności informacji zawartych w cz. III SWZ na adres e-mail: zampubl_bydgoszcz@zus.pl . Wzór wniosku o udostępnienie kodu do odszyfrowania OPZ stanowi załącznik nr 10 do SWZ i wzór oświadczenia o zachowaniu poufności OPZ stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Wniosek o udostępnienie kodu do odszyfrowania OPZ i oświadczenie o zachowaniu poufności OPZ winny być sporządzone w formie elektronicznej i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby/osób umocowanych do reprezentacji Wykonawcy. W przypadku podpisania wniosku i oświadczenia przez pełnomocnika Wykonawcy należy załączyć stosowne pełnomocnictwo w postaci przewidzianej dla wniosku i oświadczenia. Udostępnienie kodu do odszyfrowania opisu przedmiotu zamówienia, po otrzymaniu przez Zamawiającego poprawnie sporządzonego wniosku Wykonawcy o udostępnienie kodu do odszyfrowania OPZ i oświadczenia Wykonawcy o zachowaniu poufności, zostanie dokonane na numer telefonu Wykonawcy wskazany w jego wniosku o udostępnienie kodu do odszyfrowania OPZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i montaż regałów do hali magazynowej w Borkowie (Borkowo 22A, 88-110 Inowrocław).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup i montaż regałów do hali magazynowej w Borkowie (Borkowo 22A, 88-110 Inowrocław). Obiekt składa się z dwóch hal magazynowych: 1. Hala nr 1 o powierzchni 420,00 m2 i wysokości całkowitej 7,00 m (wysokość do spodu kratownicy 5,00 m), 2. Hala nr 2 o powierzchni 291,60 m2 i wysokości całkowitej 7,00 m (wysokość do spodu kratownicy 5,00 m).