168023-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Krankenhausbetten – Dodávka přístrojového vybavení pro urgentní příjem SZZ Krnov - ČÁST 6: Nemocniční lůžka pro JIP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka přístrojového vybavení pro urgentní příjem SZZ Krnov - ČÁST 6: Nemocniční lůžka pro JIP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky na dodávku přístrojového vybavení pro Centrální urgentní příjem Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov, příspěvková organizace: 8 ks Nemocniční lůžka pro JIP
Interne KennungKRN/FMP/2025/04/přístrojové vybavení – CUP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
LosLOT-0001