See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDOSTĘPNIENIE SYSTEMU DO OBSŁUGI OPŁAT I STOŁÓWKI ORAZ MAGAZYNU NA POTRZEBY JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH W GMINIE MIASTA GDAŃSKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie systemu do obsługi opłat i stołówki oraz magazynu na potrzeby jednostek oświatowych w Gminie Miasta Gdańska. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego Umowy wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 718572-2024
Interne Kennung: DZ/09/U/2024/K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje podstawy wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę: o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający jest uprawniony na każdym etapie postępowania do badania przesłanek wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę oraz żądania od Wykonawcy składania oświadczeń w tym zakresie. Zamawiający przewiduje zastosowanie art 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z przesłanek wymienionych w ustawie, tj. w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udostępnienie systemu do obsługi opłat i stołówki oraz magazynu na potrzeby jednostek oświatowych w Gminie Miasta Gdańska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie systemu do obsługi opłat i stołówki oraz magazynu na potrzeby jednostek oświatowych w Gminie Miasta Gdańska. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego Umowy wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego Umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje: Zakres Podstawowy (zgodnie z definicją w IPU): Etap 1: Analiza Etap 2: Wdrożenie Etap 3: Udostępnienie Systemu Zakres Opcjonalny (zgodnie z definicją w IPU): Etap 4: Udostępnienie Systemu Etap 5: Usługi Zamawiane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji określa Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) oraz Istotne Postanowienia Umowy („IPU”).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady korzystania z prawa opcji są opisane w IPU.