See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Milicz
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest zlecenie Wykonawcy wykonania usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Milicz, obejmującej następujące frakcje odpadów: 1.1.1. niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – odbierane z terenu nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Milicz (w tym nieruchomości zamieszkałe, nieruchomości niezamieszkałe, nieruchomości „mieszane”), 1.1.2. odpady komunalne zbierane selektywnie - odbierane z terenu nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Milicz (w tym nieruchomości zamieszkałe, nieruchomości niezamieszkałe, nieruchomości „mieszane”), tj.: 1) metale, tworzywa sztuczne i odpady opakowaniowe wielomateriałowe, 2) papier (w tym makulatura i karton), 3) szkło, 4) bioodpady; 1.1.3 odpady komunalne zbierane selektywnie, tj.: 1)przeterminowane leki – odbierane z terenu aptek biorących udział w zbiórce tych odpadów, 2)zużyte baterie – odbierane z terenu punktów biorących udział w zbiórce tych odpadów; 1.1.4. niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne pochodzące z punktów na terenie Gminy Milicz, wymienionych w części II pkt 4 Opisu Przedmiotu Zamówienia („OPZ”), stanowiącego Załącznik nr 4 do Instrukcji. 1.1.5. niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne pochodzące z miejsc turystycznych i koszy ulicznych usytuowanych na terenie Gminy Milicz, uprzednio odebrane z w/w miejsc i przekazane Wykonawcy do dalszego transportu i zagospodarowania przez spółkę PGK „Dolina Baryczy” sp. z o.o. 1.2 Zakresem zamówienia są objęte nieruchomości objęte gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Milicz, tj. nieruchomości zamieszkałe, nieruchomości niezamieszkałe, nieruchomości mieszane, w tym: 1.2.1. ogrody działkowe, 1.2.2. domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe, wykorzystywane jedynie przez część roku, 1.2.3. cmentarz komunalny przy ul. Dojazdowej w Miliczu, 1.2.4. następujące punkty / miejsca gromadzenia odpadów komunalnych na terenie Gminy Milicz: a) Stawno przed szlabanem – początek ciągu pieszo – rowerowego przez groblę w kierunku Nowego Grodziska - „Przystanek 9. Staw Słoneczny Górny”, b) Nowe Grodzisko – wiata kryta strzechą – wjazd na ciąg pieszo – rowerowy przez groblę w kierunku Stawna, c) Przystań kajakowa – Sławoszowice, Jaz na Baryczy, d) Przystań kajakowa – Milicz, ul. Krotoszyńska (DK15), e) Przystań kajakowa – Sułów, ul. Leśna 20, Jaz na Baryczy, f) Sułów, ul. Kolejowa – Sułów Milicki. Parking przy kolejce. 1.2.5. miejsca turystyczne i kosze uliczne usytuowane na terenie Gminy Milicz - wyłącznie w zakresie ich odebrania od PGK „Dolina Baryczy” lub innego podmiotu do dalszego transportu i zagospodarowania.
Interne Kennung: IF.271.19.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden