Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach maksymalnej ilości przedmiotu zamówienia (tj. 35 000 ton piasku) Zamawiający zobowiązuje się do zakupu piasku, o wartości 80% ceny całkowitej brutto, podanej w ofercie. Pozostałą ilość przedmiotu zamówienia o wartości 20% ceny całkowitej brutto, Zamawiający zakupi w zależności od potrzeb (prawo opcji).
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Jedynaka 3
Stadt: Wieliczka