2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění letenek a ubytování pro projekt spolufinancovaný EU – Realizace konzulárního školicího modulu II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rezervace a koupě leteckých přepravních dokumentů (letenek) a komplexní poskytování s tím souvisejících služeb, zejm. zajištění místa k sezení a jeho případné změny, změny rezervace letenky, změny a zrušení již vystavené letenky, zakoupení přepravy zavazadel, reklamace či vymáhání nákladů vzniklých v důsledku zpoždění ze strany dopravce. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále zajištění ubytování v zahraničí a souvisejících služeb poskytovaných ubytovacím zařízením. Předmět plnění veřejné zakázky je pro účely zabezpečení zahraničních pracovních a služebních cest školitelů a účastníků projektu Realizace konzulárního školicího modulu II. CZ.14.01.02/00/25_012/0000015 (dále “Projekt”). Předmět plnění veřejné zakázky bude detailně specifikován v závazném návrhu rámcové dohody a jeho přílohách, který tvoří Přílohu č. 2 této zadávací dokumentace – závazný návrh rámcové dohody. Záměrem zadavatele je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem.
Interne Kennung: N006/25/V00040679
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení (dodavatele), který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b). Dodavatel, se kterým bude případně uzavírána rámcová dohoda, dle písm. c) tohoto odstavce, bude muset nadále splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení na uzavření rámcové dohody.