168220-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Usługa kompleksowej organizacji spotkania dwudniowego dla 75 osób (z prawem opcji polegającej na zwiększeniu liczby osób maksymalnie o 5), w dniach 10-11 czerwca 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji spotkania dwudniowego dla 75 osób (z prawem opcji polegającej na zwiększeniu liczby osób maksymalnie o 5), w dniach 10-11 czerwca 2026 roku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja spotkania dwudniowego dla 75 osób (z prawem opcji polegającej na zwiększeniu liczby osób maksymalnie o 5), w dniach 10-11 czerwca 2026 roku, w jednym z powiatów: gdańskim, kartuskim, wejherowskim, puckim; z wyłączeniem Gdańska, Gdyni i Sopotu; w promieniu do 50 km od siedziby WUP w Gdańsku (ul. Podwale Przedmiejskie 30, 80-824 Gdańsk); w punkcie dogodnym komunikacyjnie tj. zlokalizowanym w bezpośredniej bliskości przystanków transportu zbiorowego, zapewniając łatwy dostęp do komunikacji publicznej.
Interne KennungOZP.322.2-80.BM.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienia na usługi społeczne - art. 360 pkt 3) ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Do spraw nieuregulowanych w SWZ mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp. Zgodnie z art. 359 ustawy Pzp przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne stosuje się przepisy ustawy właściwe dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne - jeżeli wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z możliwością wyłączenia stosowania wybranych przepisów ustawy Pzp, o których mowa w art. 360 tejże ustawy
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenRealizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu usługi do maksymalnie 80 liczby osób biorących udział spotkaniu. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, tj. zgłosić udział 1, 2, 3, 4 lub 5 dodatkowych osób w spotkaniu, w sytuacji, gdy stwierdzi zwiększone zainteresowanie udziałem, o czym poinformuje Wykonawcę w formie mailowej w terminie 7 dni kalendarzowych przed terminem spotkania. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.