2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż pierwszego wyposażenia i pomocy do prowadzenia zajęć w żłobku oraz urządzeń zewnętrznego placu zabaw na potrzeby żłobka w Bojanie, gm. Szemud
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia finansowany jest w ramach „Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Maluch+ 2022-2029”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w (OPZ) załączniku nr 2 do SWZ. 3. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w umowie - projekt 4. Wszystkie elementy wyposażenia, pomoce dydaktyczne, elementy placu zabaw, sprzęty i urządzenia IT zakupione oraz montowane w ramach przedmiotowego zamówienia muszą być fabrycznie nowe – nieeksploatowane, nieużywane, niemodyfikowane, sprawne technicznie, oryginalnie zapakowane przez producenta, nie wycofane z produkcji, wolne od wad i prawnych i fizycznych, kompletne. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot Zamówienia na własny koszt i ryzyko do placówki: Żłobek „Tuptuś” w Bojanie, ul. Wybickiego 16, 84-207 Bojano - Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy
Interne Kennung: ZP/3/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Żłobek Bojano