168287-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) w podziale na 19 (słownie – dziewiętnaście) pakietów: Pakiet I Testy kasetowe Pakiet II – Testy aglutynacyjne do jakościowego i półilościowego oznaczania Pakiet III – Zestawy, podłoża i testy lateksowe do identyfikacji i różnicowania szczepów bakteryjnych Pakiet IV – Odczynniki do aparatu hematologicznego Medonic M32S Pakiet V– Zestawy do oznaczania krwi utajonej w kale Pakiet VI – Podłoża do hodowli bakterii, testy lateksowe do identyfikacji bakterii i antybiotyki do określenia lekowrażliwości Pakiet VII - Odczynniki do analizatora koagulologicznego Bioksel 6100 Pakiet VIII - Zestawy kasetowe wykrywania antygenu dehydrogenazy glutaminianowej oraz toksyn w próbkach kału Pakiet IX- Testy paskowe do analizy moczu na czytnik LabUreader plus 2 Pakiet X - Podłoża do hodowli drobnoustrojów kompatybilne z aparatem Bactalert 3d240 Pakiet XI - Panele do identyfikacji i lekowrażliwości kompatybilne z aparatem DB Phoenix M50 Pakiet XII - Najem dwóch analizatorów: analizatotr A i analizator B oraz aparatu do badań POCT jako aparat C połączony z dostawą odczynników w okresie 36 miesięcy Pakiet XIII – Najmem wirówki, inkubatora, pipety, dyspenser diluentu połączona z dostawą odczynników Pakiet XIV- Najem wieloparametrowego analizatora hematologicznego z 5-cio parametrowym rozdziałem leukocytów i możliwością analizy płynów z jam ciała, wraz z zakupem odczynników, materiałów zużywalnych oraz krwi kontrolnej w okresie 36 miesięcy Pakiet XV - Najem dwóch kompatybilnych analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników w okresie 36 miesięcy Pakiet XVI - Zestaw immunochromatograficzny, jakościowy do wykrywania 4 głównych markerów wirusa Epsein Barra Pakiet XVII - Materiały jednorazowe do Laboratorium Pakiet XVIII - System zamknięty do pobierania krwi Pakiet XIX - Zestaw probówkowy , system do zagęszczania kału w celu wykrycia jaj pasożytów w kale i larw , cysty pierwotniaków i oocysty
Vorherige Bekanntmachung: 760636-2025
Interne Kennung: 25/132/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38434000 Analysatoren, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Testy aglutynacyjne do jakościowego i półilościowego oznaczania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) w podziale na 19 (słownie – dziewiętnaście) pakietów: Pakiet II – Testy aglutynacyjne do jakościowego i półilościowego oznaczania
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V– Zestawy do oznaczania krwi utajonej w kale
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) w podziale na 19 (słownie – dziewiętnaście) pakietów: Pakiet V– Zestawy do oznaczania krwi utajonej w kale
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – Podłoża do hodowli bakterii, testy lateksowe do identyfikacji bakterii i antybiotyki do określenia lekowrażliwości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) w podziale na 19 (słownie – dziewiętnaście) pakietów: Pakiet VI – Podłoża do hodowli bakterii, testy lateksowe do identyfikacji bakterii i antybiotyki do określenia lekowrażliwości
Interne Kennung: Pakiet VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Zestawy kasetowe wykrywania antygenu dehydrogenazy glutaminianowej oraz toksyn w próbkach kału
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) w podziale na 19 (słownie – dziewiętnaście) pakietów: Pakiet VIII - Zestawy kasetowe wykrywania antygenu dehydrogenazy glutaminianowej oraz toksyn w próbkach kału
Interne Kennung: Pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX- Testy paskowe do analizy moczu na czytnik LabUreader plus 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych oraz najmem analizatorów do Laboratorium Analitycznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) w podziale na 19 (słownie – dziewiętnaście) pakietów: Pakiet IX- Testy paskowe do analizy moczu na czytnik LabUreader plus 2
Interne Kennung: Pakiet IX