2. Verfahren
Verfahren
Titel: OLÚ Paseka – Kybernetická bezpečnost
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace technologií, dodávky HW, SW a infrastruktury pro realizaci technických bezpečnostních opatření dle § 5 odst. 3) zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, pro zabezpečení informačních systémů provozovaných Odborným léčebným ústavem Paseka, příspěvková organizace, IČO: 00849081, se sídlem č.p. 145, 783 97 Paseka (dále jen „OLÚ“), včetně zajištění podpory HW a SW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je nákup NAS (zálohy) a pořízení licencí pro spolupráci – cloudová technologie pro zabezpečení přístupu k dokumentům, emailové poště a souborům apod. Licence jsou dvou typů s různými požadavky na jejich funkcionality. Součástí plnění budou i implementační a konfigurační práce, včetně související dokumentace, a podpora HW a SW
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je nákup HW, SW, včetně implementace a podpory HW, SW. V předmětu plnění jsou specifikovány požadavky na HW a SW včetně implementace a podpory HW a SW, tj. zejména: • doplnění HW Datacentra, virtualizace pro zajištění vysoké dostupnosti, zálohování dat, offsite zálohy, záloha napájení; • zavedení opatření pro pravidelné testování zranitelnosti prvků infrastruktury; • řešení centrálního ukládání, analýzy logů a reportů; • dodávka aktivních přístupových prvků, zabezpečení 802.1x, hraničních firewallů, detekce síťového provozu, provozního monitoringu.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 32420000 Netzausrüstung