See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż wraz z dostawą nawozów mineralnych do Stacji Dydaktyczno – Badawczej w Bałdach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą nawozów mineralnych do Stacji Dydaktyczno – Badawczej w Bałdach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie Formularz opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie formularzem cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 787540-2024
Interne Kennung: Zam. 531/2024/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001