2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke Projectleider Civiele Projecten
Beschreibung: De opdracht zal plaatsvinden binnen de gemeente Renswoude. De geraamde waarde komt boven de EU-drempel uit voor de gehele opdracht incl. verlengingsopties.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft een dienst. Voor deze opdracht wordt een overeenkomst opgesteld met als titel projectleider civiel projecten. De inzet van de projectleider civiel projecten bedraagt maximaal 24 uur per week en is voor de periode totdat de vier (4) projecten zijn opgeleverd. De plaats van uitvoering van de opdracht is op het gemeentehuis van de gemeente Renswoude. Het betreft 4 projecten welke afgerond moeten worden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft het recht om, aansluitend op de initiële looptijd van de overeenkomst, deze twee (2) maal met één (1) optiejaar te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. In geval alle twee de opties doorgang vinden is de einddatum 31 maart 2029 en de totale looptijd van de overeenkomst dus 48 maanden.