2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wysokospecjalistycznego ambulansu dla WSRM w Łodzi do prowadzenia akcji ratowniczych w zakresie zdarzeń masowych, zapobiegania klęskom i katastrofom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokospecjalistycznego ambulansu dla WSRM w Łodzi do prowadzenia akcji ratowniczych w zakresie zdarzeń masowych, zapobiegania klęskom i katastrofom, wybranego do dofinansowania w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
Interne Kennung: DNA.ZP.260.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung, 34121500 Reisebusse, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001