2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en vervanging landbouwvoertuigen
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hoeksche Waard, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de ‘Aanschaf en vervanging Landbouwvoertuigen’ aan te besteden. De leverancier wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer. 1
Interne Kennung: SIW010019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: In dit perceel wordt tractor type 1, 2 & 3 uitgevraagd. 0
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 19 juni 2029. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld. Er wordt afgeweken van de maximale looptijd van vier (4) jaar voor een raamovereenkomst, om hiermee aan te sluiten aan de levensduur van de tractoren.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: In dit perceel worden tractor type 4 & 5 uitgevraagd.
Interne Kennung: 2