See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur projectbureau BAS - Projectleiders
Beschreibung: Het betreft een aanbesteding voor inhuur van medewerkers ten behoeve van projectbureau BAS. De provincie Overijssel en zeven gemeenten in Twente werken samen om asbest die in de bodem rondom Goor is terechtgekomen op ruimen. Betrokken gemeenten zijn: Borne, Haaksbergen, Hellendoorn, Hof van Twente, Rijssen-Holten, Twenterand en Wierden. Deze samenwerking heeft vorm gekregen door de oprichting van een gezamenlijke uitvoeringsorganisatie: projectbureau BAS (bodem asbestsanering). Het projectbureau werkt voor en namens de samenwerkende partijen en wordt aangestuurd en legt verantwoording af aan het Bestuurlijk Overleg bestaande uit de gedeputeerde van provincie Overijssel en de verantwoordelijke wethouders van de zeven deelnemende gemeenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Projectleider (programmering en beleid) 24-28 uur/week
Beschreibung: Organisatie De projectleider (programmering en beleid) legt verantwoording af over zijn resultaten aan de manager projectbureau BAS. Taken - Medeverantwoordelijk voor de inventarisatie en programmering van de saneringsopgave. - Medeverantwoordelijk voor beleidsmatige aspecten en de werkprocessen van het projectbureau. - Geeft, namens gemeenten, opdracht voor onderzoek en sanering aan adviesbureaus en aannemers. - Verantwoordelijk voor onderzoeks- en saneringsprojecten (directievoering). - Neemt zelfstandig beslissingen bij complicaties in projecten. Communicatie met omgeving (omgevingsmanagement naar inwoners en bedrijven), partners in samenwerking en leveranciers (aannemers, adviesbureaus, onderzoeksinstituten), omgevings- en overige overheidsdiensten.
Interne Kennung: T108120
Los: LOT-0002
Titel: Projectleider 24 uur/week
Beschreibung: Taken Verantwoordelijk voor onderzoeks- en saneringsprojecten van A tot Z (directievoering). - Stuurt adviesbureaus en aannemers aan. - Levert vanuit de dagelijkse praktijk input voor inventarisatie van de saneringsopgave en de programmering en voor actualisatie van beleid en werkwijzen. - Neemt zelfstandig beslissingen bij complicaties in projecten en in communicatie met inwoners. - Communicatie met omgeving (omgevingsmanagement naar inwoners en bedrijven), partners in samenwerking en leveranciers (aannemers, adviesbureaus, onderzoeksinstituten), omgevings- en overige overheidsdiensten.
Los: LOT-0003
Titel: Junior projectleider (circa 24 uur/week)
Beschreibung: De junior projectleider legt verantwoording af over zijn resultaten aan de manager projectbureau BAS. Taken - Voert alle voorkomende aspecten van bodemonderzoeken en saneringsprojecten uit. - Pakt afhankelijk van zijn groei steeds complexere werkzaamheden op. - Medeverantwoordelijk voor onderzoeks- en saneringsprojecten. - Denkt mee in verbetering werkprocessen waaronder projectmatig werken. - Communiceert zelfstandig, na overleg met projectleider/manager/communicatieadviseur, met inwoners, bestuurders en ambtenaren van gemeenten en medewerkers van woningbouwcorporaties.