168410-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej oraz Centrum Prawdy i Pojednania im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Chełmie I etap
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej oraz Centrum Prawdy i Pojednania im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Chełmie I etap
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest realizacja zadania pn. „Budowa Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej oraz Centrum Prawdy i Pojednania im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Chełmie I etap”. Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędnymi elementami infrastruktury towarzyszącej wg formuły „zaprojektuj i wybuduj”, w tym: 1) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej, 2) wykonanie robót budowlanych wg opracowanej dokumentacji projektowej Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają : 1) Program Funkcjonalno-Użytkowy –załącznik nr 9 do SWZ 2) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) –załącznik nr 6 do SWZ Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie do 15 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w terminie do 5 miesięcy od dnia podpisania umowy. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 605206-2025
Interne Kennung: BZP.271.5.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45111300 Abbauarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest realizacja zadania pn. „Budowa Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej oraz Centrum Prawdy i Pojednania im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Chełmie I etap”. Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędnymi elementami infrastruktury towarzyszącej wg formuły „zaprojektuj i wybuduj”, w tym: 1) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej, 2) wykonanie robót budowlanych wg opracowanej dokumentacji projektowej Do obowiązków Wykonawcy należy: 1) w zakresie prac projektowych: a) wykonanie 3 koncepcji projektowych architektoniczno – budowlanych oraz zagospodarowania terenu i uzyskanie pisemnej akceptacji jednej koncepcji, która zostanie zakwalifikowana do realizacji oraz na podstawie której zostanie opracowania dokumentacja projektowa, b) wykonanie opracowań projektowych przez projektantów posiadających wymagane uprawnienia do projektowania w oparciu o program funkcjonalno – użytkowy, oraz uzgodnienia z Zamawiającym, c) uwzględnienie wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, d) oświadczenie, że dokumentacja projektowa wykonana została zgodnie z umową, obowiązującymi przepisami oraz zostały wykonane w stanie kompletnym z punktu widzenia celu, któremu mają służyć, zgodnie z umową oraz obowiązującymi przepisami, w tym Prawem zamówień publicznych, e) Wykonawca ponosi odpowiedzialność za kompletność wykonanej dokumentacji, jej zgodność z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, normami oraz zasadami wiedzy technicznej, f) przekazanie Zamawiającemu opracowań stanowiących przedmiot zamówienia wraz z majątkowymi prawami autorskimi i prawami zależnymi do tych opracowań, g) zezwolenie Zamawiającemu na korzystanie z opracowań utworów oraz ich przeróbek oraz na rozporządzanie tymi opracowaniami wraz z ich przeróbkami tj. udzielenie Zamawiającemu zezwolenia na wykonywania praw zależnych a także przeniesienie na Zamawiającego prawo do udzielania zezwolenia na wykonywanie praw zależnych, h) formaty zapisu elektronicznych wersji dokumentacji: 1) części opisowe (tekstowe) - *.pdf, 2) części graficzne - *.dwg. i *.pdf, 2) wykonanie robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej, przy zastosowaniu obowiązujących przepisów i warunków technicznych, przekazać Zamawiającemu przedmiot umowy gotowy do eksploatacji, wykonany z należytą starannością, w pełnej zgodności z dokumentacją projektową, postanowieniami Umowy, wiedzą techniczną, przepisami Prawa budowlanego oraz innymi obowiązującymi przepisami, normami Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają : 1) Program Funkcjonalno-Użytkowy –załącznik nr 9 do SWZ 2) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) –załącznik nr 6 do SWZ Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie do 15 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w terminie do 5 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45111300 Abbauarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung