See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vertaaldienstverlening t.b.v. het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)
Beschreibung: Vertaaldienstverlening t.b.v. het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)
Interne Kennung: 6056762
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
168461-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 6056762
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79530000 Vertaaldiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000