168518-2025 - Ergebnis
Niederlande – Fernmeldedienste – Mobiele telefonie inclusief Teams en het leveren van mobiele telefoons
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele telefonie inclusief Teams en het leveren van mobiele telefoons
Beschreibung: Voor perceel 1 is de gemeente Sluis op zoek naar een nieuwe leverancier voor (1) circa 300 mobiele spraak en data abonnementen en (2) een totaalintegratie van telefonie op basis van Microsoft Teams. Voor perceel 2 is de gemeente Sluis op zoek naar een leverancier voor het leveren van circa 250 mobiele telefoons op basis van een lease overeenkomst. De raming van de opdracht van perceel 1 is gesteld op €260.000,- over een periode van vier jaar. Dit bedrag is gebaseerd op onderzoek uitgevoerd voorafgaand aan deze aanbesteding. Inschrijver kan hier geen rechten aan ontlenen. De raming van de opdracht van perceel 2 is gesteld op €200.000,-.
Interne Kennung: 100129
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Voor perceel 1 is de gemeente Sluis op zoek naar een nieuwe leverancier voor (1) circa 300 mobiele spraak en data abonnementen en (2) een totaalintegratie van telefonie op basis van Microsoft Teams. De raming van de opdracht van perceel 1 is gesteld op €260.000,- over een periode van vier jaar. Dit bedrag is gebaseerd op onderzoek uitgevoerd voorafgaand aan deze aanbesteding. Inschrijver kan hier geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Betreft een raamovereenkomst voor een periode van drie (3) jaar , met de mogelijkheid tot eenzijdige verlenging met drie (3) maal één (1) jaar. De overeenkomst gaat in per 01-01-2025.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Voor perceel 2 is de gemeente Sluis op zoek naar een leverancier voor het leveren van circa 250 mobiele telefoons op basis van een lease overeenkomst. De raming van de opdracht van perceel 2 is gesteld op €200.000,-.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte