See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdrachten - Operationele leasing van 9 (politie)voertuigen voor de politiezone Damme/Knokke-Heist
Beschreibung: Overheidsopdrachten - Operationele leasing van 9 (politie)voertuigen voor de politiezone Damme/Knokke-Heist
Interne Kennung: PPP04N-660/6024/2025/20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Operationele leasing van 6 combi's voor de politiezone Damme/Knokke-Heist
Beschreibung: Operationele leasing van 6 combi's voor de politiezone Damme/Knokke-Heist
Interne Kennung: 2025/20_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Operationele leasing van 2 SIV voertuigen voor de politiezone Damme/Knokke-Heist
Beschreibung: Perceel 2: Operationele leasing van 2 SIV voertuigen voor de politiezone Damme/Knokke-Heist
Interne Kennung: 2025/20_2
Los: LOT-0003
Titel: perceel 3: Operationele leasing van een voertuig voor de korpschef
Beschreibung: perceel 3: Operationele leasing van een voertuig voor de korpschef
Interne Kennung: 2025/20_3