See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beam Current Monitors (BCMs) voor MYRRHA Phase I (MINERVA) 100 MeV proton LINAC
Beschreibung: Het onderwerp van deze aanbesteding is de levering van Beam Current Monitors (BCM's). Het BCM-systeemontwerp van MINERVA vereist het gebruik van wisselstroomtransformatoren (ACCT). Om een acceptabele prestatie van het voorgedigitaliseerde signaal over de hele uitleesketen te garanderen, betreft deze aanbesteding daarom de levering van de ACCT's samen met de benodigde kabels en gekalibreerde analoge front-end elektronica (AFE's).
Interne Kennung: 2024-141-JVL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31643000 Teilchenbeschleuniger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31643100 Linearbeschleuniger, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-141-JVL - 1
Interne Kennung: 1