See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyposażenia oraz sprzętu komputerowego” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa wyposażenia oraz sprzętu komputerowego” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”, Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0078/24-00 pn. „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej zwany „OPZ”). Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia oraz sprzętu informatycznego w podziale na 5 (pięć) części zamówienia, w szczególności: 2.1. Część Nr 1: laptopy, komputery stacjonarne, monitory, tablety, akcesoria peryferyjne do komputerów, zasilacze awaryjne, oprogramowanie, KOD CPV: 30213300-8 – Komputer biurkowy, 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 2.2. Część Nr 2: monitory wielkoformatowe, projektory, ekrany projekcyjne, sprzęt nagłośnieniowy, KOD CPV: 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny 2.3. Część Nr 3: serwery, akcesoria sieciowe, zasilacze awaryjne KOD CPV: 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 48820000-2 Serwery, 32420000-3 Urządzenia sieciowe 2.4. Część Nr 4: niszczarki, urządzenia drukujące (wielofunkcyjne) KOD CPV: 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 30191400-8 Niszczarki, 42962000-7 Urządzenia drukujące i graficzne, 2.5. Część Nr 5: akcesoria komputerowe, tablety KOD CPV: 30237200-1 Akcesoria komputerowe, 30237450-8 Tablety graficzne, w ilościach i parametrach szczegółowo określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania, wniesienie do pomieszczeń, ustawienie, uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Brak złożenia Załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. UWAGA - Na podstawie „ustawy o podatku od towarów i usług” z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26), w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu, ul. Kaliska 5a, 99-400 Łowicz, stosuje się 0% stawkę VAT, w szczególności do dostaw sprzętu komputerowego. Sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!” wymieniony w zamówieniu jest związany z realizowaną przez placówkę działalnością edukacyjną. 2.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: 2.1.1. Część Nr 1: do 45 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego, 2.1.2. Część Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5: do 30 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego,
Vorherige Bekanntmachung: 780079-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1: laptopy, komputery stacjonarne, monitory, tablety, akcesoria peryferyjne do komputerów, zasilacze awaryjne, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa wyposażenia oraz sprzętu komputerowego” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”, Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0078/24-00 pn. „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej zwany „OPZ”). Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia oraz sprzętu informatycznego w podziale na 5 (pięć) części zamówienia, w szczególności: 2.1. Część Nr 1: laptopy, komputery stacjonarne, monitory, tablety, akcesoria peryferyjne do komputerów, zasilacze awaryjne, oprogramowanie, KOD CPV: 30213300-8 – Komputer biurkowy, 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 2.2. Część Nr 2: monitory wielkoformatowe, projektory, ekrany projekcyjne, sprzęt nagłośnieniowy, KOD CPV: 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny 2.3. Część Nr 3: serwery, akcesoria sieciowe, zasilacze awaryjne KOD CPV: 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 48820000-2 Serwery, 32420000-3 Urządzenia sieciowe 2.4. Część Nr 4: niszczarki, urządzenia drukujące (wielofunkcyjne) KOD CPV: 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 30191400-8 Niszczarki, 42962000-7 Urządzenia drukujące i graficzne, 2.5. Część Nr 5: akcesoria komputerowe, tablety KOD CPV: 30237200-1 Akcesoria komputerowe, 30237450-8 Tablety graficzne w ilościach i parametrach szczegółowo określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania, wniesienie do pomieszczeń, ustawienie, uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Brak złożenia Załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. UWAGA - Na podstawie „ustawy o podatku od towarów i usług” z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26), w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu, ul. Kaliska 5a, 99-400 Łowicz, stosuje się 0% stawkę VAT, w szczególności do dostaw sprzętu komputerowego. Sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!” wymieniony w zamówieniu jest związany z realizowaną przez placówkę działalnością edukacyjną. 2.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: 2.1.1. Część Nr 1: do 45 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego, 2.1.2. Część Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5: do 30 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego,
Interne Kennung: Część Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2: monitory wielkoformatowe, projektory, ekrany projekcyjne, sprzęt nagłośnieniowy,
Interne Kennung: Część Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3: serwery, akcesoria sieciowe, zasilacze awaryjne
Interne Kennung: Część Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 48820000 Server
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4: niszczarki, urządzenia wielofunkcyjne
Interne Kennung: Część Nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5: akcesoria komputerowe, tablety
Interne Kennung: Część Nr 5