See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro velké zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2024
Beschreibung: Předmětem Rámcové dohody bude zadávání Dílčích veřejných zakázek na provádění konkrétních projektových prací pro velké zakázky staveb pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti, majetkoprávní činnosti, autorského dozoru a technické pomoci Objednateli, a to dle aktuálních potřeb Objednatele. Rámcová dohoda bude primárně určena pro zadávání Dílčích veřejných zakázek na projektové práce k investičním stavbách, nikoliv pro opravy staveb.
Interne Kennung: 01ST-001252
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/35 Ohrazenice – Valdštejnsko DPS, IČ, vizualizace a TP bez BIM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování dalšího stupně projektové dokumentace, a to ve stupni DPS (dle vyhlášky č.227/2024 Sb), inženýrské činnosti pro získání rozhodnutí o povolení záměru. Součástí veřejné zakázky je i majetkoprávní příprava stavby, technická pomoc a vizualizace projektu. Stávající silnice I/35 je v předmětném úseku součástí sítě mezinárodních silnic pod označením E442 a také je rovněž součástí sítě TEN-T a přeložka silnice I/35 mezi Turnovem a Úlibicemi tuto roli převezme. Součástí této přeložky je předmětný úsek I/35 Ohrazenice - Valdštejnsko. V minulosti byl v Turnově vybudován průtah a kolem Jičína je vybudován společný obchvat silnic I/16 a I/35. Mezi Turnovem a Jičínem je trasa silnice I/35 vedena přes několik menších obcí. Úprava stávající silnice jejím zkapacitněním v současné trase není z prostorových důvodů možná, proto byla v rámci procesu EIA odsouhlasena příslušná varianta E1 výstavby nové trasy. Předmětná zakázka zajišťuje činnosti nutné k získání povolení stavebního záměru pro předmětný úsek budoucí komunikace, a to se souběžným využitím dílčích výsledků nyní probíhajícího podrobného geotechnického průzkumu.
Interne Kennung: 09PT-000022