See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis oprogramowania oraz dostawa materiałów komputerowych Zad. 1 – Zakup, wdrożenie i serwis oprogramowania do obsługi centralnej e-rejestracji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Serwis oprogramowania oraz dostawa materiałów komputerowych Zad. 1 – Zakup, wdrożenie i serwis oprogramowania do obsługi centralnej e-rejestracji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Formularz cenowy (Załącznik nr 1), b) Wzór umowy (Załącznik nr 2).
Vorherige Bekanntmachung: 125553-2026
Interne Kennung: DZ.3321.6.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001