See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa w zakresie: Odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. z ok. 2744 nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i z 799 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej.
Interne Kennung: RZP.271.2.13.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa w zakresie: Odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. z ok. 2744 nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i z 799 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej. Teren Gminy Szczebrzeszyn obejmuje następujące miejscowości: Bodaczów, Brody Duże, Brody Małe, Kawęczyn, Kawęczynek, Kąty Pierwsze, Kąty Drugie, Lipowiec Kolonia, Niedzielska Kolonia, Niedzieliska, Wielącza, Wielącza Kolonia, Wielącza Poduchowna i Szczebrzeszyn. Szacunkowa masa odpadów, które mogą być odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia to ok.: Odpady niesegregowane: 1 071,780 Mg Odpady segregowane: 1 494,096 Mg Łącznie: 2 565,876 Mg Szacunkowa masa odpadów wg kodów: - kod odpadu 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 1071,780 Mg - kod odpadu 20 03 07 wielkogabarytowe 78,340 Mg - kod odpadu 15 01 02 plastik 150,975 Mg - kod odpadu 17 01 07 ziemia i gruz 157,920 Mg - kod odpadu 17 04 05 metale 11,570 Mg - kod odpadu 20 01 35 AGD,RTV 23,575 Mg - kod odpadu 20 01 01 makulatura 61,620 Mg - kod odpadu 15 01 07 szkło 183,760 Mg - kod odpadu 20 02 01 biodegradowalne 523,720 Mg - kod odpadu 20 01 99 popiół 267,370 Mg - kod odpadu 16 01 03 opony 31,980 Mg - kod odpadu 15 01 05 wielomateriałowe 2,660 Mg - kod odpadu 20 01 32 leki przeterminowane 0,306 Mg - kod odpadu 17 04 02 aluminium 0,300 Mg
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden