2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników chemicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do siedziby Zamawiającego tj. do siedziby Leśnego Banku Genów Kostrzyca mieszczącej się w Miłkowie, 58-535 Miłków 300. 1. 2,3,5-trifenylotetrazoliowy chlorek (C19H15N4Cl) cz.d.a. Wzór chemiczny: C19H15N4CI; Forma: ciało stałe; Kolor: biały do żółtawego; Temperatura topnienia: rozkład w 243°C; Ciężar nasypowy: około 230kg/m3; Rozpuszczalność w wodzie: około 150g/l (25°C); Rozpuszczalność w rozpuszczalnikach organicznych: etanol -350g/l (20°C); Pojemność opakowania: 10 g; Termin ważności: min. 24 miesiące od daty dostawy: szt. 30. 2. Kwas giberelinowy: Wzór sum: (GA3) C19H22O6; CAS: 77-06-5; Składnik pożywek mineralnych; Pojemność opakowania 5 g; Termin ważności: min. 36 miesięcy od daty dostawy: szt.2. Warunki dodatkowe: a. Przedmiot zamówienia wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku; b. Dostawa jednorazowa.
Interne Kennung: SG.270.6.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do siedziby Zamawiającego tj. do siedziby Leśnego Banku Genów Kostrzyca mieszczącej się w Miłkowie, 58-535 Miłków 300. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. 1. 2,3,5-trifenylotetrazoliowy chlorek (C19H15N4Cl) cz.d.a. Wzór chemiczny: C19H15N4CI; Forma: ciało stałe; Kolor: biały do żółtawego; Temperatura topnienia: rozkład w 243°C; Ciężar nasypowy: około 230kg/m3; Rozpuszczalność w wodzie: około 150g/l (25°C); Rozpuszczalność w rozpuszczalnikach organicznych: etanol -350g/l (20°C); Pojemność opakowania: 10 g; Termin ważności: min. 24 miesiące. szt. 30 2. Kwas giberelinowy: Wzór sum: (GA3) C19H22O6; CAS: 77-06-5; Składnik pożywek mineralnych; Pojemność opakowania 5 g; Termin ważności: min. 36 miesięcy. szt. 2. Warunki dodatkowe: a. Przedmiot zamówienia wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku; b. Dostawa jednorazowa.