168766-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové práce v budovách města Nový Jičín
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové práce v budovách města Nový Jičín
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb úklidu v prostorách budov Městského úřadu Nový Jičín, v budově Návštěvnického centra a v budově s byty zvláštního určení na adrese Pod Lipami 2006/19 (budova organizační složky ProSenior Nový Jičín).
Interne KennungP25V00000065
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚklidové práce v prostorách budov Městského úřadu Nový Jičín
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelného úklidu, generálního úklidu, úklidu před slavností města a úklidu spisoven v prostorách budov Městského úřadu Nový Jičín včetně úklidu venkovních prostor na adrese: • Masarykovo náměstí 1/1 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Masarykovo náměstí 2/2 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Masarykovo náměstí 3/3 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Lidická 1413/4 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Divadelní 139/1 (ve Smlouvě označena „Divadelní 1“), • Divadelní 849/8 (ve Smlouvě označena „Divadelní 8“), • Dobrovského 35/1(ve Smlouvě označena „Dobrovského 1“).
Interne KennungP25V00000065/1
Optionen
Beschreibung der OptionenCena předmětu smlouvy může být navýšena maximálně jednou ročně o částku odpovídající roční míře inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok vyhlašovanou Českým statistickým úřadem. Základem pro výpočet hodnoty navýšení bude výše ceny předmětu dle této smlouvy ke dni 31.12. předchozího kalendářního roku.
LosLOT-0003
TitelÚklidové práce v prostorách budovy organizační složky ProSenior Nový Jičín
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelného úklidu v prostorách budovy organizační složky ProSenior Nový Jičín na adrese: • Pod Lipami 2006/19, Nový Jičín (dům s byty zvláštního určení).
Interne KennungP25V00000065/3
LosLOT-0002
TitelÚklidové práce v prostorách budovy organizační složky Návštěvnického centra Nový Jičín
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelného úklidu v prostorách budovy organizační složky Návštěvnického centra Nový Jičín (dále jen „NCNJ“) a úklidu venkovních prostor na adrese: • Masarykovo náměstí 45/29, Nový Jičín (nebytový dům).
Interne KennungP25V00000065/2