See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Sorkwity w latach 2026-2027
Beschreibung: 2. Łączna przewidywana przez Zamawiającego ilość odbieranych odpadów wynosi ok 2331 Mg tj. 1110 Mg w 2026 oraz 1221 Mg w 2027 r. Zamawiający szacuje, że wskazany zakres zamówienia może ulec zmianie do 20% w trakcie realizacji zamówienia, czyli może zwiększyć się lub zmniejszyć w zależności od potrzeb mieszkańców
Vorherige Bekanntmachung: 664268-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Usługa polega na odbiorze odpadów komunalnych z terenu całej Gminy Sorkwity i transporcie odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie stacji przeładunkowej w miejscowości Polska Wieś 24 A (gmina Mrągowo) skąd trafią do Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o. o. w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 53 w Olsztynie celem ich zagospodarowania. Na terenie Gminy Sorkwity nie ma Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Dla mieszkańców Gminy Sorkwity utworzono Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie stacji przeładunkowej w miejscowości Polska Wieś 24 A (Gmina Mrągowo). 2. Łączna przewidywana przez Zamawiającego ilość odbieranych odpadów wynosi ok 2331 Mg tj. 1110 Mg w 2026 oraz 1221 Mg w 2027 r. Zamawiający szacuje, że wskazany zakres zamówienia może ulec zmianie do 20% w trakcie realizacji zamówienia, czyli może zwiększyć się lub zmniejszyć w zależności od potrzeb mieszkańców.