2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy – doposażenie pracowni w ramach zadania pn.: Szkoła dostępna dla uczniów/uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Dostawy – doposażenie pracowni w ramach zadania pn.: ,,Szkoła dostępna dla uczniów/uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Priorytet V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”. Działania: 5.1: „Dostępność szkół dla osób ze specjalnymi potrzebami”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część I – Wyposażenie pracowni informatycznych/językowych Część II – Wyposażenie pracowni specjalistycznych Część III – Wyposażenie sali gimnastycznej/siłowni
Interne Kennung: WZP.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39160000 Schulmöbel, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 39162000 Lehrmaterial, 32322000 Multimediaausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Wyposażenie pracowni informatycznych/językowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni informatycznych/ językowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ - Załącznik nr 1b dla części I
Interne Kennung: Cześć I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39160000 Schulmöbel, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 72268000 Bereitstellung von Software, 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Wyposażenie pracowni specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ - Załącznik nr 1b dla części II
Interne Kennung: Cześć II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Wyposażenie sali gimnastycznej/siłowni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie sali gimnastycznej/siłowni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ - Załącznik nr 1b dla części III
Interne Kennung: Cześć III