2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN Opava – Pavilon ochranného léčení – Zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v provedení předprojektové a projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu autorského dozoru v souvislosti s Pavilonem ochranného léčení, související infrastrukturou a provozními soubory v areálu Psychiatrické nemocnice v Opavě. Předmětem plnění je vypracovat a/nebo poskytnout: a) projektovou dokumentaci; b) inženýrskou činnost; c) autorský dozor; d) projekt interiéru; e) projekt zdravotnické technologie; f) spolupráci při výběru zhotovitele stavby; g) ostatní dílčí plnění. Vybraný dodavatel rozpracuje „Úvodní a ověřovací studie zřízení prostředí pro poskytování ochranného léčení se střední úrovní dohledu v prostorách areálu PN v Opavě“ (dále také „Úvodní studie“) zpracovanou obchodní společností DAF-PROJEKTEM s. r. o., IČ: 25905813, sídlem Hornopolní 131/12, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, vedoucím projektantem Ing. Vítězslavem Dvorským, v 02/2025, doplněnou o Komentář k návrhu do zadavatelem/objednatelem požadovaných stupňů projektové dokumentace, a to s cílem realizovat investiční akci „PN Opava – Pavilon ochranného léčení“. Při hledání odpovídajícího architektonického řešení je nutné klást ve všech etapách rozvoje důraz na kvalitní provozní vazby, které zhodnotí prostředí Psychiatrické nemocnice v Opavě, a to jak z hlediska efektivity (tj. nákladovosti a plynulosti) provozu, tak z hlediska uživatelského pro zaměstnance, pacienty a návštěvníky. Je nutné splnit podmínky 56. Výzvy IROP – PODPORA AKUTNÍ A SPECIALIZOVANÉ LŮŽKOVÉ PSYCHIATRICKÉ PÉČE – SC 4.3 (MRR), konkrétně přílohy č. 10 Specifických pravidel pro žadatele a příjemce – DOPORUČENÉ POŽADAVKY PO STAVEBNÍ, TECHNICKÉ A VĚCNÉ VYBAVENÍ PRO AKTIVITU C. Do projektové dokumentace budou zapracovány všechna vyjádření, připomínky dotčených orgánů, které bude nutné obdržet ke stavebnímu povolení. Celkový rozsah stavebních prací se předpokládá do objemu 352 797 939,-- Kč bez DPH, přičemž v této částce nejsou zahrnuty finanční náklady za projektové a inženýrské práce/činnost.
Interne Kennung: OŘ NZ 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001