2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31198639: Kaderdocument Fysieke Beveiliging Rijkswaterstaat
Beschreibung: Het opstellen van een kaderstellend document t.b.v. de fysieke beveiliging van de te beschermen belangen (assets cq. kunstwerken) van Rijkswaterstaat. Zie Selectieleidraad en Beschrijvend document.
Interne Kennung: 31198639
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectiedocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kaderdocument Fysieke Beveiliging Rijkswaterstaat
Beschreibung: Zie selectiedocument Zie selectiedocument
Interne Kennung: 1