169073-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce školní kuchyně - stavební úpravy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce školní kuchyně - stavební úpravy
BeschreibungPředmětem zakázky je celková rekonstrukce školní kuchyně a jejího zázemí a související práce a dodávky.
Interne KennungP26V00001047
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenDoby a lhůty podle 2.1 mohou být prodlouženy formou písemného dodatku k této smlouvě v následujících případech: a) V případě vzniku nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, a to o dobu odpovídající těmto okolnostem. Nepředvídatelnou okolností je okolnost, o které zhotovitel nevěděl a vědět nemohl nebo kterou při vynaložení odborné péče nemohl předpokládat. Nepředvídatelnou okolností je, pokud povětrnostní podmínky neumožňují provádět plánované práce, ačkoliv by je v daném místě a čase obvykle umožňovaly. b) V případě, že dohodnutými dodatečnými či novými pracemi naroste časová náročnost na provádění díla buď povahou těchto prací nebo v souvislosti s jinými pracemi na tyto dodatečné či nové práce navazující. Doby a lhůty mohou být takto prodlouženy o dobu odpovídající takovému nárůstu časové náročnosti.